התייעלות אנרגטית

roomהתייעלות אנרגטית חיונית וכדאית. היא חיונית- למעשה, הכרחית – בשל תרומתה להפחתת זיהום הסביבה הנגרמת בשל פליטת גזי חממה, והיא כדאית, מועילה ומשתלמת בכך שהיא מאפשרת חיסכון כלכלי מהותי ומשמעותי

השקעה בהתייעלות אנרגטית הינה כמעט תמיד כלכלית לצרכן, כאשר ההשקעה הראשונית מוחזרת באמצעות חסכון בחשבונות החשמל במשך זמן קצר-ביחס, הנאמד בחודשים אחדים ולכל היותר בשנים ספורות.

חשוב לציין, כי התייעלות אנרגטית מהווה את אחד האמצעים הממוקמים במקומות הגבוהים בדירוג האמצעים להפחתת פליטת גזי חממה.

התייעלות אנרגטית, המושגת, בין השאר, הודות להתקנת מערכות שליטה ובקרה מתקדמות על המבנה עצמו ובמערכת מיזוג האוויר בו בפרט וניצול מיטבי של אנרגיית השמש ( אנרגיה סולארית) מתבטאת בהקטנת הוצאות האנרגיה במתחמים השונים במלונות ובמפעלי תעשייה כגון: תאורה, מיזוג מטבח, מכבסה, בריכה ועוד.

א.רובינשטיין פתרונות חשמל מספק שירותי ייעוץ, תכנון התקנה וביצוע מתקני חשמל, בקרת מבנים, בקרת מיזוג אוויר, בקרה למכונות תעשייתיות, אשר התייעלות אנרגטית היא התוצאה הישירה של תכנון ובנייה מושכלים שלהם.

אשמח לסייע לכם בייעוץ ובביצוע כל מה שיידרש על מנת לגרום להתייעלות אנרגטית שתאפשר ניצול אנרגטי מיטבי של הפוטנציאל הגלום במערכות השונות, באופן שבו החיסכון הכספי ייתן לכם את התוצאה הטובה ביותר במונחי עלות-תועלת.

כהנדסאי חשמל מוסמך, מקצועי ובעל ניסיון רב בתכנון ובבקרה של מערכות אנרגטיות גדולות וכמי שביצע זה מכבר פרוייקטים גדולים במוסדות ציבור ובחברות מסחריות גדולות, אני, ארקדי רובינשטיין, מעמיד לשירותכם את הידע ואת הניסיון שצברתי, לתועלתכם ולרווחתכם.

אתם מוזמנים ליצור קשר על מנת לקבל מידע, ייעוץ ושירות בתכנון ובביצוע להתנהלות אנרגטית יעילה, מושכלת וחסכונית.

ATV 312

צור קשר

השאירו פרטים או חייגו 054-6000275