אודות

ארקדי רובינשטיין, הנדסאי חשמל מוסמך – מקצועי, אמין ועתיר ניסיון, מציע ומספק מגוון פתרונות ייעודיים, אשר יסייעו לכם להתייעל ולחסוך חשמל. בין השירותים שאני מציע ומספק:

  1. תכנון וביצוע מתקני חשמל ובקרה
  2. בקרת מבנה
  3. בקרת מיזוג אויר
  4. בקרה למכונות תעשייתיות
  5. התייעלות אנרגטית

השירות נדרש ואפקטיבי כבר בשלבי התכנון הראשוניים, על מנת לבנות ממשק חשמלי יעיל וחסכוני, אשר יאפשר להפחית באופן משמעותי את צריכת החשמל על ידי שדרוג המערכת החשמלית ושיפור תפקודה ועל ידי ניצול מרבי ומיטבי של משאבים חלופיים כגון אור ואוויר.

תכנון מושכל של מבנים, מתקני חשמל ומכונות תעשייתיות ובקרה מקצועית עליהם מאפשרת לא רק ניצול מרבי ומיטבי של הפוטנציאל הגלום בהם אלא גם לייעל את השימוש בהם ובתוך כך לחסוך כסף.

אסייע לכם לשפר באופן משמעותי את נצילות המשאבים שלכם תוך שמירה על תפוקה מלאה ותפקוד תקין שלהם.

אשמח לייעץ לכם, לפתור תקלות, להציע חלופות ובשורה התחתונה – להפיק ממערכת החשמל בכלל וממערכת מיזוג האוויר בפרט את התועלת הרבה ביותר במחיר הנמוך ביותר האפשרי.

אין ספק כי התייעלות אנרגטית מהווה לא רק תרומה לבעלי מבנים ודייריהם או למנהלי המפעל ולעובדיו אלא גם לסביבה. להתייעלות אנרגטית יש אפוא קשר ישיר לתרומה לאיכות הסביבה והחיים.

מבט נוסף של עין מקצועית תסייע לכם לנצל באופן מושכל ומיטבי את המבנים, המערכות והמכונות המבוססות על חשמל. אשמח לעמוד לרשותכם ולשירותכם בכל עת.

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר (תחרותי ואטרקטיבי!) בטלפון 054-6000275 או, לחלופין, באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון המופיע כאן באתר, מצד שמאל.

צור קשר

השאירו פרטים או חייגו 054-6000275